O nás

BuiltWithNOF

O nás

Spoločnosť ImmoNova, spol. s.r.o. bola založená v novembri roku 1999 s majetkovou spoluúčasťou nemeckej spoločnosti IMMONOVA GmbH so sídlom v Kolíne nad Rýnom. Po fúzii tejto spoločnosti s francúzskou spoločnoťou FONCIA v roku 2007, nadobudla jej majetkový podiel slovenská spoločnosť INVESTBAU s.r.o. so sídlom v Bratislave. Konateľom spoločnosti je od roku 2003 Ing. Peter Pittner. Kontakt na konateľa spoločnosti.

Placeholder  ImageHodnoty spoločnosti

Iniciatívnosť: V ImmoNove, spol. s r.o., sa Vám snažíme prinášať najnovšie poznatky a osvedčené skúsenosti pri správe Vašich nehnuteľností. Ako jedna z prvých správcovských spoločností dokonale ovládame súčasnú aj minulú legislatívu, povinnosti a práva vlastníkov bytov a nebytových priestorov.

Tímová práca: Spolu s našimi externými spolupracovníkmi určite zvládneme všetky Vaše požiadavky.

Orientácia na zákazníka: V ImmoNove, spol. s r.o., je našou najvyššou prioritou spokojný zákazník. Radi aj Vám poskytneme naše služby a budeme pracovať na zachovaní hodnoty Vašich nehnuteľností.

 

Spoločnosť ImmoNova, spol. s r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 30866/B,
IČO: 36 234 435

výpis

 

[Home] [O nás] [Kontakt] [Zákaznícka zóna]